Radiátory Stelrad sa v Európe vyrábajú od 60. rokov 20. storočia desaťročia výroby vďaka dôslednosti pri zlepšovaní a vývoji sortimentu, pre roky Stelrad je značka č. 1 v Európe. Základnou myšlienkou Stelrada pri navrhovaní radiátorov je ich výroba sú súčasťou interiérového dizajnu, tak veľký dôraz sa kladie na vzhľad, estetiku spracovanie a kvalita, vďaka ktorej je Stelrad "obľúbeným radiátorom Európy" - "obľúbený radiátor v Európe" Europe"
Radiátory Stelrad pôsobia na poľskom trhu od roku 1995, boli sme prví výrobca oceľových panelových radiátorov s 10-ročnou zárukou. Boli okolo týchto rokov investície v rôznych stavebných odvetviach pomocou radiátorov Stelrad: viacgeneračné a rodinné domy, verejné a náboženské budovy, kancelárske budovy, hotely atď.
Výber radiátorov Stelrad bol výsledkom priaznivej ceny za jednotku vykurovacej energie, vysoká účinnosť a trvanlivosť radiátorov a dlhodobá záruka.
Okrem toho vďaka optimálnym pomerom sálavého a konvekčného vykurovania Radiátory Stelrad poskytujú pohodlné rozdelenie teploty v miestnostiach. Elegantné panely Stelrad s klasickými a nadčasovými líniami dokonale ladia so všetkými interiér, ktorý vyústil do veľmi estetického vzhľadu, ktorý ocenia používatelia. Použitie pásových závesných konzol typu Monclac od Stelrada sa značne skrátilo i zjednodušená doba montáže chladiča.
So všetkou zodpovednosťou môžeme povedať, že Stelrad je solídny producent radiátory sú technicky a kvalitatívne jedným z popredných európskych výrobcov.